Akce
  • 17. 9. 2023
  • 13:00

Šumperský hafan 2023

  • Muzeum Šumperk
  • Pavlínin dvůr
  • vstupenky@muzeum-sumperk.cz
  • 583 363 070

Registrační poplatek se platí v den konání akce.

 

15. ročník Šumperského hafana se bude konat v neděli 17. září 2023 od 13 hodin opět na nádvoří Pavlínina dvora v Šumperku. V rámci akce se tradičně uskuteční několik dílčích programů. Hlavním bodem bude soutěž o titul Šumperský hafan 2023, která bude probíhat v několika kolech s tím, že vítěz každého dílčího kola (podle počtu přihlášených psů) postoupí do závěrečného posuzování ve finále. Druhým významným bodem programu bude šestý ročník dětské obdoby hlavní soutěže. V tzv. juniorhandlingu, tedy psí výstavě pro děti, se v roli handlera představí dítě do 10 let. Chybět nebude ani oblíbená soutěž v kostýmech a překážková dráha. Všichni přihlášení pejsci dostanou vstupní balíček od JK Animals. Součástí odpoledne bude opět prezentace útulků a neziskových organizací zabývajících se záchranou psů. Doplňkové aktivity budou moci využít i pejsci, kteří nebudou přihlášeni do soutěží.
Přihlášky do soutěže budou k dispozici od 21. srpna na webu www.muzeum-sumperk.cz, na fb Šumperský hafan | Facebook, popř. fyzicky u pokladny šumperského muzea.

Všichni pejsci musí mít očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině.

Doprovodné akce

Vstupné

Vstupné: pro diváky 50 Kč, děti do 3 let zdarma; soutěžící pejsek s pánečkem 100 Kč


Slevy: žáci základních škol, studenti SŠ + VŠ, senioři od 65 let, skupiny žáků a studentů (min. 5 osob včetně pedagogického doprovodu), ZTP včetně doprovodu, děti do 6 let ve skupinách (min. 5 osob včetně pedagogického dozoru – školky, tábory atd.)
Rodinné pasy, Senior pasy – sleva 20 % z celkové částky vstupného pro rodinu

Volné vstupy: Olomouc Region Card (sleva platí jen pro stálou expozici), AMG, ZMS, RG ČR, RGS, průkaz člena ČV a SK ICOM, zaměstnanci Olomouckého kraje, pedagogický doprovod

Doplňující informace ke vstupenkám

Vstupenku je nutné uschovat po celou dobu návštěvy.

Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Pořizování obrazových záznamů vystavených děl ve stálých expozicích je zakázáno. Výjimky povoluje ředitelka Vlastivědného muzea v Šumperku, příspěvkové organizace.
U krátkodobých výstav je pořizování obrazových záznamů řešeno samostatně pro každou výstavu podle jejího charakteru. Pořizování komerčních obrazových záznamů je možné pouze se svolením ředitelky organizace.

Fotogalerie