Akce
  • 15. 7. 2023
  • 09:30
     – 17:00

S pohádkou až do Afriky

  • Lovecko-lesnické muzeum v Úsově
  • usov@muzeum-sumperk.cz
  • 583 435 111

Návštěvníci se mohou těšit na tradiční a velice oblíbené pohádkové prohlídky, během kterých jim postavy z pohádek představí celý zámek. Letos jsme navíc připravili velkou novinku: pohádky návštěvníky zavedou až do Afriky! Nejenže se ocitnou přímo na safari, ale formou her se s Afrikou i blíže seznámí.

Na nádvoří: strašidelný labyrint, středověká herna a výstava Nářez.

Občerstvení zajištěno.

 

Doprovodné akce

Vstupné

Vstupné: plné 140 Kč, snížené 70 Kč, děti do 3 let zdarma

 


Slevy: žáci základních škol, studenti SŠ + VŠ, senioři od 65 let, skupiny žáků a studentů (min. 5 osob včetně pedagogického doprovodu), ZTP včetně doprovodu, děti do 6 let ve skupinách (min. 5 osob včetně pedagogického dozoru – školky, tábory atd.)
Rodinné pasy, Senior pasy – sleva 20 % z celkové částky vstupného pro rodinu

Volné vstupy: Olomouc Region Card (sleva platí jen pro stálou expozici), AMG, ZMS, RG ČR, RGS, průkaz člena ČV a SK ICOM, zaměstnanci Olomouckého kraje, pedagogický doprovod

Doplňující informace ke vstupenkám

Vstupenku je nutné uschovat po celou dobu návštěvy.

Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Pořizování obrazových záznamů vystavených děl ve stálých expozicích je zakázáno. Výjimky povoluje ředitelka Vlastivědného muzea v Šumperku, příspěvkové organizace.
U krátkodobých výstav je pořizování obrazových záznamů řešeno samostatně pro každou výstavu podle jejího charakteru. Pořizování komerčních obrazových záznamů je možné pouze se svolením ředitelky organizace.

Fotogalerie