Akce
  • 21. 7. 2022
  •  – 16:00

Prázdninový den

  • Muzeum Šumperk

Ani letos nepřijdou návštěvníci muzea o tradiční letní zábavnou akci – Prázdninový den. V Pavlínině dvoře budou od 9 do 16 hodin rozmístěna stanoviště s úkoly a soutěžemi inspirovanými aktuálními výstavami.

Už tento čtvrtek se můžete těšit na naši tradiční prázdninovou akci – Prázdninový den. Jak už je u něj zvykem, jednotlivá stanoviště se budou tematicky vztahovat k našim aktuálním výstavám. Děti si tak budou moci vyrobit domek z rychleschnoucí hlíny, upéct perníkový domeček, zkoumat motýly a mnoho dalšího. V předchozích letech byla stanoviště rozmístěna v prostoru Pavlínina dvora. Letos to však vypadá, že teploty budou atakovat tropickou třicítku, a tak jsme se rozhodli, že pokud se předpověď naplní, přesuneme část programu do vnitřních prostor muzea, kde je příjemný chládek!

 

Doprovodné akce

Vstupné

Vstupné: plné 80 Kč, snížené 60 Kč, děti do 2 let zdarma


Slevy: žáci základních škol, studenti SŠ + VŠ, senioři od 65 let, skupiny žáků a studentů (min. 5 osob včetně pedagogického doprovodu), ZTP včetně doprovodu, děti do 6 let ve skupinách (min. 5 osob včetně pedagogického dozoru – školky, tábory atd.)
Rodinné pasy, Senior pasy – sleva 20 % z celkové částky vstupného pro rodinu

Volné vstupy: Olomouc Region Card (sleva platí jen pro stálou expozici), AMG, ZMS, RG ČR, RGS, průkaz člena ČV a SK ICOM, zaměstnanci Olomouckého kraje, pedagogický doprovod

Doplňující informace ke vstupenkám

Vstupenku je nutné uschovat po celou dobu návštěvy.

Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Pořizování obrazových záznamů vystavených děl ve stálých expozicích je zakázáno. Výjimky povoluje ředitelka Vlastivědného muzea v Šumperku, příspěvkové organizace.
U krátkodobých výstav je pořizování obrazových záznamů řešeno samostatně pro každou výstavu podle jejího charakteru. Pořizování komerčních obrazových záznamů je možné pouze se svolením ředitelky organizace.

Fotogalerie