Akce
  • 16. 7. 2022
  • 09:30
     – 17:00

Pohádkový den na zámku Úsov

  • Lovecko-lesnické muzeum v Úsově

Již podruhé v letošním roce čeká na návštěvníky zámku mnoho pohádkových scének. Tři prasátka budou bránit domeček před zlým vlkem a jezinky už si brousí zuby na Smolíčka pacholíčka. Pradlence Madlence s kominíčkem můžete pomoci s velkým prádlem a společně s čarodějnicí Saxanou se něco přiučíte ve škole čar a kouzel. Možná nás svou návštěvou opět poctí šmoulové i se zákeřným Gargamelem. Určitě objevíte nějakou princeznu a chybět nebudou ani zlobiví čertíci.

Na nádvoří: Strašidelný labyrint, doplněný novými strašidly, interaktivní herna Putování středověkem, hradní kuželky, výstava Nářez.

Občerstvení zajištěno.

 

Doprovodné akce

Vstupné

Vstupné: plné 140 Kč, snížené 70 Kč, děti do 3 let zdarma


Slevy: žáci základních škol, studenti SŠ + VŠ, senioři od 65 let, skupiny žáků a studentů (min. 5 osob včetně pedagogického doprovodu), ZTP včetně doprovodu, děti do 6 let ve skupinách (min. 5 osob včetně pedagogického dozoru – školky, tábory atd.)
Rodinné pasy, Senior pasy – sleva 20 % z celkové částky vstupného pro rodinu

Volné vstupy: Olomouc Region Card (sleva platí jen pro stálou expozici), AMG, ZMS, RG ČR, RGS, průkaz člena ČV a SK ICOM, zaměstnanci Olomouckého kraje, pedagogický doprovod

Doplňující informace ke vstupenkám

Vstupenku je nutné uschovat po celou dobu návštěvy.

Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Pořizování obrazových záznamů vystavených děl ve stálých expozicích je zakázáno. Výjimky povoluje ředitelka Vlastivědného muzea v Šumperku, příspěvkové organizace.
U krátkodobých výstav je pořizování obrazových záznamů řešeno samostatně pro každou výstavu podle jejího charakteru. Pořizování komerčních obrazových záznamů je možné pouze se svolením ředitelky organizace.

Fotogalerie