Komentovaná prohlídka
  • 22. 8. 2023
  • 16:00

Komentovaná prohlídka výstavy: Dobrodružství cyklistiky

  • Muzeum Šumperk
  • Výstavní síň
  • vstupenky@muzeum-sumperk.cz
  • 583 363 070

Vydejte se spolu s autorkou výstavy Pavlínou Janíčkovou na cestu za dobrodružstvím cyklistiky. Během prohlídky Vás seznámí s počátky tohoto sportu, věnovat se bude historii a technickému vývoji velocipedů, poznáte i cyklistické spolky působící v našem regionu. Společně budete moci obdivovat tzv. vysoká kola nebo dobové fotografie, autorka nezapomene ani na tradiční výrobu jízdních kol Velamos ze Sobotína.

 

Doprovodné akce

Vstupné

Vstupné: plné 50 Kč, snížené 30 Kč, děti do 6 let zdarma


Slevy: žáci základních škol, studenti SŠ + VŠ, senioři od 65 let, skupiny žáků a studentů (min. 5 osob včetně pedagogického doprovodu), ZTP včetně doprovodu, děti do 6 let ve skupinách (min. 5 osob včetně pedagogického dozoru – školky, tábory atd.)
Rodinné pasy, Senior pasy – sleva 20 % z celkové částky vstupného pro rodinu

Volné vstupy: Olomouc Region Card (sleva platí jen pro stálou expozici), AMG, ZMS, RG ČR, RGS, průkaz člena ČV a SK ICOM, zaměstnanci Olomouckého kraje, pedagogický doprovod

Doplňující informace ke vstupenkám

Vstupenku je nutné uschovat po celou dobu návštěvy.

Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Pořizování obrazových záznamů vystavených děl ve stálých expozicích je zakázáno. Výjimky povoluje ředitelka Vlastivědného muzea v Šumperku, příspěvkové organizace.
U krátkodobých výstav je pořizování obrazových záznamů řešeno samostatně pro každou výstavu podle jejího charakteru. Pořizování komerčních obrazových záznamů je možné pouze se svolením ředitelky organizace.

Fotogalerie