Akce
  • 9. 12. 2022
  • 16:00

Adventní tvoření

  • Muzeum Šumperk

Těšíte se na Vánoce? Pak určitě nezapomeňte 9. prosince navštívit šumperské muzeum. Pro malé i velké návštěvníky jsme připravili pečení a zdobení perníčků, výrobu vánočních dekorací i jiné aktivity. První vánoční stromeček si tak budete moci nazdobit již u nás. V rámci akce Vám také budou zpřístupněny výstavy Vánoční a jiné příběhy v dřevořezbách Břetislava Vávry a Afrika v Muzejíčku.

 

Doprovodné akce

Vstupné

Skupiny prosím objednávejte na adrese edita.vrbova@muzeum-sumperk.cz nebo tel. 736 760 602.

Vstupné: jednotné 50 Kč, děti do 2 let zdarma

 


Slevy: žáci základních škol, studenti SŠ + VŠ, senioři od 65 let, skupiny žáků a studentů (min. 5 osob včetně pedagogického doprovodu), ZTP včetně doprovodu, děti do 6 let ve skupinách (min. 5 osob včetně pedagogického dozoru – školky, tábory atd.)
Rodinné pasy, Senior pasy – sleva 20 % z celkové částky vstupného pro rodinu

Volné vstupy: Olomouc Region Card (sleva platí jen pro stálou expozici), AMG, ZMS, RG ČR, RGS, průkaz člena ČV a SK ICOM, zaměstnanci Olomouckého kraje, pedagogický doprovod

Doplňující informace ke vstupenkám

Vstupenku je nutné uschovat po celou dobu návštěvy.

Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Pořizování obrazových záznamů vystavených děl ve stálých expozicích je zakázáno. Výjimky povoluje ředitelka Vlastivědného muzea v Šumperku, příspěvkové organizace.
U krátkodobých výstav je pořizování obrazových záznamů řešeno samostatně pro každou výstavu podle jejího charakteru. Pořizování komerčních obrazových záznamů je možné pouze se svolením ředitelky organizace.

Fotogalerie