• 9. 6. 2023
     – 22:00

GRANDiózní muzejní noc aneb Muzeum v záři reflektorů

• Muzeum Šumperk
  • vstupenky@muzeum-sumperk.cz
  • 583 363 070

Muzejní noc začína za

[ycd_countdown id=11100]

Těšíme se na vás

V minulosti se společenský život v Šumperku odehrával mimo jiné na jednom speciálním místě – v hotelu Grand. Právě tam se pořádaly dnes již legendární taneční večery. Díky muzejní noci můžete jeden takový večer zažít znovu. K tanci i poslechu zahraje hudební skupina JKP – Jakub Knápek a přátelé, jejíž členové v hotelu Grand opakovaně účinkovali. Vystoupí profesionální tanečníci Veronika a Jiří Burdovi i taneční skupina Pouštní růže ze SVČ Doris. Dětem i dospělým zpříjemní večer také kouzelník Karel Pomahač. Po dobu trvání akce bude možné navštívit několik muzejních výstav včetně herny Pohádky v Muzejíčku a výstavy Hotel Grand v ŠumPERKu, která celou muzejní noc inspirovala. Večer vyvrcholí módní přehlídkou společenských šatů ze 70. let.

Občerstvení zajištěno.

Doprovodné akce

Vstupné: jednotné 50 Kč, děti do 3 let zdarma

Slevy: žáci základních škol, studenti SŠ + VŠ, senioři od 65 let, skupiny žáků a studentů (min. 5 osob včetně pedagogického doprovodu), ZTP včetně doprovodu, děti do 6 let ve skupinách (min. 5 osob včetně pedagogického dozoru – školky, tábory atd.)
Rodinné pasy, Senior pasy – sleva 20 % z celkové částky vstupného pro rodinu

Volné vstupy: Olomouc Region Card (sleva platí jen pro stálou expozici), AMG, ZMS, RG ČR, RGS, průkaz člena ČV a SK ICOM, zaměstnanci Olomouckého kraje, pedagogický doprovod

Doplňující informace ke vstupenkám

Vstupenku je nutné uschovat po celou dobu návštěvy.

Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Pořizování obrazových záznamů vystavených děl ve stálých expozicích je zakázáno. Výjimky povoluje ředitelka Vlastivědného muzea v Šumperku, příspěvkové organizace.
U krátkodobých výstav je pořizování obrazových záznamů řešeno samostatně pro každou výstavu podle jejího charakteru. Pořizování komerčních obrazových záznamů je možné pouze se svolením ředitelky organizace.