Aktuality

 

 • obrázekMuzeum pátrá po starých fotografiích hotelu Grand a vzpomínkách na něj!

  Šumperské muzeum na jaro 2023 připravuje výstavu věnovanou historii i budoucnosti legendárního hotelu Grand. Sháníme fotografie interiérů hotelu, večírků, oslav, momentky ze života. Současně uvítáme vzpomínky na okamžiky, které jste v šumperském kultovním hotelu prožili.

  Fotografie a vzpomínky můžete posílat kurátorce výstavy na e-mail kristina.lipenska(zavinac)muzeum-sumperk.cz nebo je přinést do pokladny muzea, případně zatelefonujte na číslo 583 363 087.

  .

   

   

   

   

   

   

 

 • obrázek

 

 • Speciální vstupné při návštěvě nové expozice J. E. Welzla

  V Muzeu Zábřeh si nyní mohou návštěvníci prohlédnout všechny stálé expozice za zvýhodněné vstupné. Stačí, když si zakoupí vstupenku do expozice J. E. Welzla. Tím získají slevu na vstupenku do dalších stálých expozic muzea včetně Grafického kabinetu Václava Hollara, otevřeného v roce 2020. Navíc mohou ještě zdarma navštívit aktuální výstavu v Minigalerii. Při plném vstupném tak zaplatí 100 Kč namísto 140 Kč. U sníženého vstupného bude úspora ještě větší – za prohlídku stálých expozic a výstavy v Minigalerii zaplatí namísto 100 Kč jen 40 Kč.

  Speciální vstupné – plné

  100 Kč: J. E. Welzl 60 Kč + snížené vstupné do dalších stálých expozic (včetně Hollara) 40 Kč + Minigalerie zdarma.

  Speciální vstupné – snížené

  40 Kč: J. E. Welzl 40 Kč + další stálé expozice (včetně Hollara) zdarma + Minigalerie zdarma.

 

 • obrázek

 

 • Informace pro zákazníky podle zákona č. 634/1992 Sb. – Zákon o ochraně spotřebitele

  V souladu se zněním § 14 zákona č. 634/1992 Sb., v platném znění, je prodávající povinen informovat zákazníka o podmínkách mimosoudního řešení spotřebitelských sporů.

  Ve všech zařízeních Vlastivědného muzea v Šumperku, příspěvková organizace, je subjektem věcně příslušným k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů statutární zástupce organizace:

  Ředitelka organizace: PhDr. Marie Gronychová

  Email: marie.gronychova(zavinac)muzeum-sumperk.cz

  Tel.: 583 363 071, 603 174 509

  Web: www.muzeum-sumperk.cz

   

  V případě, že dojde mezi organizací a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

  Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR Štěpánská 15 120 00 Praha 4

  Email: adr@coi.cz

  Web: www.coi.cz/informace-o-adr/

 

 • obrázek

 

TOP