Lubomír Bartoš

22. 9.  – 19. 11. 2017

Muzeum Šumperk (Výstavní síň)

Lubomír Bartoš

Výstava k 80. narozeninám autora

Významné životní jubileum šumperského výtvarníka Lubomíra Bartoše připomene podzimní výstava v šumperském muzeu. Bartoš je široké veřejnosti znám především jako činorodý malíř expresivně zachycující jesenickou krajinu a obce širšího regionu. Mezi jeho obrazy najdeme také zátiší, figurální náměty či abstrakce. Slavnostní vernisáž výstavy 22. září 2017 v 17.00 hodin bude pro všechny návštěvníky příležitostí oslavit osmdesátiny umělce. Vedle stálé expozice Bartošových maleb, kreseb a grafik na zámku Úsov se milovníkům umění nyní na šumperské výstavě nabízí jedinečná příležitost nahlédnout do dalších zákoutí autorovy tvorby. K výstavě Vám nabízíme možnost objednat si komentovanou prohlídku. Máte-li o naši nabídku zájem, pište, prosím na e-mail: kristina.lipenska@muzeum-sumperk.cz.

Vernisáž výstavy se uskuteční 22. 9. v 17 hodin.